Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Pondelok, 23. júla 2018, meniny má Olga, zajtra Vladimír.
Chcete dostávať informácie o novinkách a obchodných ponukách? Zaregistrujte svoj e-mail.
OK
Úvod / Podmienky používania

Podmienky používania

 

Zodpovednosť prevádzkovateľa za užívanie stránok
Prevádzkovateľ nezodpovedá za akékoľvek hmotné či nehmotné škody vzniknuté v súvislosti s užitím či zneužitím informácií zverejnených na týchto stránkach. Všetky informácie na stránkach sú poskytované pri najlepšom vedomí a svedomí prevádzkovateľa, ktorý nenesie zodpovednosť za ich aktuálnosť, úplnosť či technickú presnosť. Prevádzkovateľ rovnako nezodpovedá za akúkoľvek škodu či poškodenie počítačovým vírusom pri sťahovaní údajov zo stránok.

Právo zmeny stránok
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo stránky a informácie na nich uvedené upravovať či meniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Odkazy na ďalšie stránky
Kliknutím www adresy nachadzajúce sa v obsahu tohto webu, poprípade iné odkazy, uvedené na stránkach www.lepsidomov.sk, je možné opustiť tieto stránky. Stránky iných subjektov, na ktoré odkazujú stránky www.lepsidomov.sk, nie sú stránkami prevádzkovateľa, ale sú prevádzkované inými subjektami a prevádzkovateľ nezodpovedá za ich obsah či informácie v nich uvedené.


Prevádzkovateľom stránok je:
Clever Way s.r.o.
Jesenná 1, 080 01 Prešov
IČ: 
47430265

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka číslo 29657/P.