Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Streda, 25. apríla 2018, meniny má Marek, zajtra Jaroslava.
Chcete dostávať informácie o novinkách a obchodných ponukách? Zaregistrujte svoj e-mail.
OK
Úvod / Stavba / Kúrenie / Visiaca piecka na drevo

Visiaca piecka na drevo

pharos-pieckaTohto roku sme sa ani poriadne nestihli privítať s jeseňou a hneď sme vhupli do zimy. Aby bolo pre nás toto dlhé obdobie zimy, snehu a mrazu čo najpríjemnejšie, predstavujeme Vám hrejivú novinku z dielne holandskej firmy Harrie Leenders.

Táto zima sa môže aj vo Vašom domove niesť v znamení pohody, tepla a štýlu. Všetko to zabezpečí visiaca piecka na drevo Pharos Interior. Táto piecka je veľmi vkusný a praktický kúsok do Vášho domova. Tým, že sa upevňuje na strop, môžete ju umiestniť do obývačky, jedálne, spálne či pracovne.

Rozmery piecky sú: šírka 74 cm, minimálna vzdialenosť ohniska od podlahy je 31 cm, výška ohniska je 156 cm, výška dymovodu je prispôsobiteľná. Záleží len od možností Vášho domova a Vašich prianí.

Predstavte si, že ležíte v posteli, počujete ako za oknom kvíli vietor, z neba padajú vločky snehu a vy máte krásny pohľad na plameň vo Vašej piecke, ktorý Vás hneď zohreje, a to nie len na tele ale aj na duši. Aj keď má táto visiaca piecka otvorené ohnisko, nemusíte sa ničoho báť. Súčasťou piecky je mriežka, ktorá zabraňuje odskočeniu iskier z dreva. Veľkou výhodou mriežky je, okrem jej bezpečnostnej funkcie, aj to, že má v sebe zabudovaný rotujúci mechanizmus, ktorý Vám umožňuje užívať si otvorený oheň z každého uhla.

pharos-piecka-1

pharos-piecka-2

pharos-piecka-3


Autor: redakcia
foto: leenders.nl


Komentáre (0)

Tento článok ešte nikto nekomentoval...

Pridať komentár

 E-mail: *
 Meno: *
 Titulok:
 Text:
 
 Odpíšte kód: *