Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Pondelok, 23. júla 2018, meniny má Olga, zajtra Vladimír.
Chcete dostávať informácie o novinkách a obchodných ponukách? Zaregistrujte svoj e-mail.
OK
Úvod / Dom a byt / Kúpelňa / Relaxačná LED vaňa

Relaxačná LED vaňa

led-vanaKúpeľňa je miestom nie len pre hygienu, ale ponúka priestor aj na relaxáciu. Je to miesto,  v ktorom často a radi trávime príjemné chvíle. V súčasnosti je trendom uplatňovať pri domácich zariadeniach technológie, na ktoré sme boli zvyknutí z rôznych masážnych a fitness salónov. Chromoterapia (zjednodušene, liečba svetlom) je princíp, ktorý využívajú vo svojej konštrukcii aj exkluzívne vane Nirvana a Igloo.

Tieto futuristické vane sú svojimi krivkami ideálnym komponentom pre Vašu modernú kúpeľňu. Vysoká kvalita je samozrejmosťou, a to nielen po funkčnej stránke, ale aj po stránke ergonomickej, estetickej a ekologickej.

 
Na výrobu vane bol použitý moderný priehľadný materiál, i-Crylic, v ktorom sú integrované LED svetlá. Pri vani Nirvana ide o 360 žiariacich svetielok upokojujúcej farby, ktoré Vám ponúkajú príjemný relax v horúcom kúpeli. Ovládacie prvky sú zabudované tak, aby nenarúšali elegantný dizajn vane. LED vane využívajúce poznatky chromoterapie sú výbornou možnosťou, ako si v kúpeľni vytvoriť kúsok raja.

bathroomtomorrow-bathtub-nirvana-1

Autor: redakcia, foto: bathroomtomorrow.comKomentáre (0)

Tento článok ešte nikto nekomentoval...

Pridať komentár

 E-mail: *
 Meno: *
 Titulok:
 Text:
 
 Odpíšte kód: *