Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Pondelok, 23. júla 2018, meniny má Olga, zajtra Vladimír.
Chcete dostávať informácie o novinkách a obchodných ponukách? Zaregistrujte svoj e-mail.
OK
Úvod / Dom a byt / Interiér / Odlíšte sa. Nábytok na mieru vám ulahodí

Odlíšte sa. Nábytok na mieru vám ulahodí

Nábytok na mieruZháňate nový nábytok do domácnosti, ale neviete si vybrať v obchodoch taký, ktorý by vám vyhovoval tvarom, materiálom, kvalitou či spracovaním? 

Ak hľadáte niečo špecifické a originálne, niečo, čo vyhovuje vašim potrebám, skúste si dať vyrobiť nábytok na mieru.

Zabudnite na štandard. Stavte na nábytok na mieru

S nábytkom na mieru sa najčastejšie stretnete pri zariaďovaní rozmerovo neštandardných miestností. Sú to napríklad chodby, obývacie priestory i spálne, ktoré majú nepravidelný pôdorys a rôzne výklenky. Prirodzene, nábytok na mieru je často relatívne veľkou investíciou. Najmä, ak uprednostňujete kvalitu pred nízkou cenou a chcete si zaobstarať hoci spoľahlivú sedačku či posteľ, ktoré vám vydržia dlhé roky. V prvom rade dobre zvážte, či nábytok na mieru zapadne do konceptu vašej domácnosti a bude ladiť s odtieňmi podlahy, nábytku či doplnkov. Má to však nemalé výhody: bude rešpektovať existujúcu koncepciu priestoru a v konečnom dôsledku vytvorí tak v ňom harmonický celok, ktorý vám budú všetci závidieť.  

Moderné trendy idú ruka v ruke s dobou

Chcete ísť aj pri výbere nábytku na mieru s dobou? Absolútnym trendom pre rok 2016 sú najmä svetlé sedačky. A to buď čisto biele, prípadne v jemných odtieňoch sivej či hnedej. Potrebujete povedzme novú posteľ do spálne? Žiadny problém. Posteľ nesmiete vyberať len podľa dizajnu a odtieňa. Prvoradé je zdravie a s tým súvisiace pohodlie. A hneď vedľa toho je ďalším podstatným kritériom vzhľad postele. Potom je už len na vás, či si vyberiete klasickú posteľ, dostupnú vo viacerých modelových prevedeniach, alebo luxusnú s prvotriednou konštrukciou a kvalitným matracom.

Hľadajte domáceho výrobcu s dobrými referenciami

Ale ako si vybrať správneho výrobcu a predajcu pre výrobu nábytku na mieru? Najlepšie je si nechať odporučiť niekoho s bohatými skúsenosťami v tejto oblasti. Na Slovensku pôsobí už viac ako 22 rokov firma s názvom Beta Trenčín, ktorá má maloobchodné predajne rozmiestnené v 10 mestách po celom Slovensku. Alebo navštívte jej web sedackybeta.sk, kde si môžete pozrieť ponuku produktov, z akých materiálov sú vyrábané, ako aj rôzne poťahové látky a kože. 

Získate tiež na výber každý rok viacero nových modelov, ktoré sú trendy, online podporu na webe priamo z výroby, bezplatnú dopravu, záručný a pozáručný servis. „Naše sedacie súpravy a postele dokážeme vyhotoviť na mieru, podľa predstáv našich zákazníkov a k tomu ich ešte bezplatne dopraviť priamo domov po celom Slovensku. Navyše u nás máme ceny ako u výrobcu.“ Jednoducho, výroba nábytku na mieru je so sedačkybeta.sk tou správnou voľbou.

Komentáre (0)

Tento článok ešte nikto nekomentoval...

Pridať komentár

 E-mail: *
 Meno: *
 Titulok:
 Text:
 
 Odpíšte kód: *