Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Pondelok, 23. júla 2018, meniny má Olga, zajtra Vladimír.
Chcete dostávať informácie o novinkách a obchodných ponukách? Zaregistrujte svoj e-mail.
OK
Úvod / Dom a byt / Interiér / Drevená podlaha – nové vzory pre moderný interiér

Drevená podlaha – nové vzory pre moderný interiér

podlaha-mafiVýroba drevených podláh, respektíve samotná drevená podlaha je v súvislosti s moderným bývaním často skloňovaným pojmom. Ponuka výrobcov a predajcov je v mnohých smeroch naozaj široká a presadiť sa s originálnym nápadom nemusí byť jednoduché. O tom, že sa to dá nás už na prvý pohľad presvedčia podlahy od Mafi.

Základnou filozofiou rakúskej spoločnosti s mnohoročnou tradíciou je výroba špičkových drevených podláh, chápaných ako prírodný, ekologický a zdraviu prospešný podlahový materiál. 


Možno, že práve v tejto naturálnej podstate môžeme hľadať základnú myšlienku novej výrobnej rady Vulcano. Podlahy Vulcano sa vyrábajú z rôznych druhov drevín vrátane javora, duba či buka, s prírodnou povrchovou úpravou, kartáčované alebo olejované s jedinečnými farebnými škrabancami. Biele, žiarivo zlaté, strieborné, purpurové či ružové ryhy vo vašom interiéri vďaka harmónii prírodného dreva, farieb a drevu blízkych nepravidelných rýh určite nezostanú nepovšimnuté.

Ak by sa však vášmu gustu ešte stále málilo, v ponuke sú drevené podlahy Vulcano s nádherným vlnovitým vzorom, ktorý upúta každý pohľad.

 

Autor: redakcia
Foto: mafi.at

 
drev.pod. 8
drev.pod. 1
drev.pod. 2
drev.pod. 3
drev.pod. 4
drev.pod. 5
drev.pod. 6
drev.pod. 7

Komentáre (0)

Tento článok ešte nikto nekomentoval...

Pridať komentár

 E-mail: *
 Meno: *
 Titulok:
 Text:
 
 Odpíšte kód: *